IV Festiwal - Głos Kobiet dla Świata

IV FESTIWAL Głos Kobiet dla Świata

3 marca 2019r.

We współczesnym świecie, w którym coraz częściej zatracane są podstawowe wartości ludzkie takie jak: miłość, tolerancja, szacunek, szlachetność, empatia, wrażliwość, pokażmy, że są one nam nadal bliskie i stanowią podstawowy wyznacznik naszego życia. Niechaj to spotkanie będzie naszym głosem za tym co piękne, szlachetne i dobre.
Energia żeńska jako energia stwórcza była i jest strażniczką owych idei. Dlatego spotkanie wielu Kobiet w jednym miejscu może stać się potężnym impulsem energetycznym do zamanifestowania się tych wartości w praktyce

temat IV Festiwalu:

„KOBIETA – KWINTESENCJA ŻYCIA”
Wewnętrzne piękno, niezwykła moc kobiet i czystość ich światła była kiedyś nie tylko pięknym symbolem żeńskości ale fizyczną manifestacją, która pozwalała naszej Planecie i wszystkim jej dzieciom żyć w miłości i obfitości. Czy zagubiony i niszczony sekret życia zostanie znów przywrócony?
Dlaczego jedno z cudownych imion nadanych kobiecie brzmi :
Kwintesencja Życia?
Niech nasze spotkanie na przedwiośniu będzie praktyczną odpowiedzią na te pytania i niechaj stanie się prawdziwym zwiastunem Wiosny i Nowego Świtu.


Serdecznie zapraszamy na Festiwal do Teatru DOM Łódź ul. Piotrkowska 243, w godz. 10-18, koszt 200zł (w tym posiłek wegetariański, przerwy kawowe, ciastka).
Zaliczka w wysokości 100zł płatna od zaraz:) na konto:
Lena Taran 90 1020 3408 0000 4802 0186 5716

Zapraszamy i zachęcamy Kobiety, które zajmują się rękodziełem by wystawiały swoje prace na sprzedaż:) Stworzymy piękną wystawę by móc podziwiać i dzielić się swoimi talentami.