Chartres

Równonoc wiosenna w CHARTRES – Francja

19-24.03.2018r.

Mimo, że fenomen katedr templariuszy był opisywany przez wielu badaczy i mistyków nadal pozostają one niezwykłą tajemnicą. Czy są połączeniem ziemi i gwiazd, wielowymiarowym portalem, „wehikułem” dzięki któremu możemy podróżować w czasie i przestrzeni, czy też kryją w sobie wszystkie sekrety związane z energią żeńską? Tych tajemnic dotkniemy w czasie naszej podróży.

Jednak niektórzy uważają, że głównym przesłaniem, które pozostawili templariusze jest fenomen Czarnej Madonny. Katedry te szczególnie Chartres były miejscem inicjacji w jej moc. Na tej wyprawie proponujemy Ci przejście przez ową ścieżkę inicjacyjną. Przejdziemy średniowieczną drogę alchemików wędrując po energiach i symbolach na zewnątrz katedry i wewnątrz, a nasza droga skończy się w podziemiach – zejdziemy do krypty katedry.

19 marca – wyjazd z Łodzi o godz. 21:00 – zbiórka na Alei Unii przy wejściu do Dworca PKP Łódź Kaliska
20 marca – przyjazd do Reims około południa, zakwaterowanie, spacer do Katedry Notre Dame, nocleg
21 marca – zwiedzanie Katedry, przejazd do Laon, zwiedzanie katedry Templariuszy Notre Dame, przejazd do Chartres nocleg
22 marca – katedra w Chartres, droga przez labirynt, nocleg
23 marca – Chartres, nocleg
24 marca – wyjazd w bardzo wczesnych godzinach porannych, powrót do Polski

Cena: 800zł + 300euro zawiera: przejazd autokarem, opłaty drogowe, opłaty za autostrady, parkingi, 4 noclegi w Hotelach Ibis Budget (pokoje 2 osobowe z łazienkami), śniadania, bilety do zwiedzanych obiektów,wykłady, ubezpieczenie turystyczne.

By zapisać się na listę uczestników należy wpłacić zaliczkę w wysokości 500zł
pozostałą, całkowitą kwotę w wys. 300zł i 300 euro należy zapłacić najpóźniej do 31 stycznia 2019r.

CHARTRES – Francja 19-03-2019 5 800zł + 300€