Zajęcia online

Marek Taran online

Najbliższe zajęcia: 12 lipca w godz. 18-21

Gwiezdne i Ziemskie Wrota - w stronę wolności i nieśmiertelności

Zajęcia poprowadzi: Marek Taran

Uwaga Informacja dla osób pragnących zakupić bilet na webinar z pominięciem systemu PayPal.
Uprzejmie prosimy o dokonywanie wpłat za bilety na nowy nr rachunku bankowego:
Anna Taran 09 1020 3378 0000 1102 0352 3727

więcej informacji wraz z instrukcją w dziale często zadawane pytania pod adresem https://www.marektaran.pl/page/faq


Jednym z paradoksów naszej egzystencji jest to, że świat został postawiony do góry nogami - wszystko zostało odwrócone. Często, nie wiedząc o tym, poświęcamy uwagę i oddajemy energię temu co destrukcyjne, odwracając się jednocześnie od tego co konstruktywne. Aby zabieg ten mógł się udać z punktu widzenia kontrolującego nas systemu rzeczom i koncepcjom, które nam nie służą nadaje się znamiona „dobra”, „światła”, „rozwoju”, „duchowości” itp.
I odwrotnie - to co nam naprawdę sprzyja przedstawiane jest jako zagrożenie, destrukcja, rzecz niegodna uwagi lub wręcz zła. Klasycznym przykładem odwrócenia jest pojmowanie nieba i piekła. Niebo, które jest gdzieś nad nami, na górze jest dobre, pełne świetlistych istot, aniołów a przede wszystkim jest to dom boga ojca. Piekło sytuowane na dole jest z gruntu złe, pełne demonicznych istot na czele z panem ciemności. Niebo to nagroda, raj. Piekło to kara, wieczne potępienie fundowane nam przez „miłującego” ojca. Wizja dobrego nieba i złego piekła powoduje to, że całą energię i uwagę kierujemy ku zbawczej górze jednocześnie odpychając od siebie zgubne czeluści tartaru świata podziemnego. Chcemy otworzyć bramy nieba ale nigdy piekła. A jeśli owe bramy to wielowymiarowe portale, generujące określone rodzaje energii, które wpływają na nasze życie?

A jeśli przez owe bramy mogą przybywać proszeni i nieproszeni goście ? A jeśli w odwróconym porządku bogów „niebo” jest naprawdę piekielne a „piekło” rajskie? Demaskacja tej jednej z największych pułapek zastawionych na nas przez niebiańskich bogów pozwoli nam na odzyskanie naszej ludzkiej mocy, wolności i …nieśmiertelności!


Harmonogram wydarzenia:

Webinar odbędzie się 12 lipca 2024 (piątek) , w godz. 18:00-21:10.

18:00-19:30
przerwa
19:45-20:00

Podczas zajęć dostępny jest czat, dzięki któremu można zadawać pytania i brać aktywny udział w wydarzeniu.

Koszt zajęć 90zł

https://marektaran.clickmeeting.com/gwiezdne-i-ziemskie-wrota/register

Uwaga nowy numer rachunku bankowego! Osoby pragnące zakupić bilet na webinar z pominięciem PayPala proszone są o dokonywanie płatności na:
Anna Taran 09 1020 3378 0000 1102 0352 3727