Zajęcia online

Marek Taran online

Najbliższe zajęcia: 7 stycznia 2022 w godz. 18-21

W stronę ludzkiego przeznaczenia: Wolność i Miłość

Uwaga Informacja dla osób pragnących zakupić bilet na webinar z pominięciem systemu PayPal.
Uprzejmie prosimy o dokonywanie wpłat za bilety na nowy nr rachunku bankowego:
Marek Taran 02 1020 3378 0000 1802 0382 4695

więcej informacji wraz z instrukcją w dziale często zadawane pytania pod adresem https://www.marektaran.pl/page/faq


Piękne marzenia, szlachetne idee i głęboko ludzkie, humanistyczne wartości nadal zbyt rzadko znajdują swe piękne odbicie w codziennym życiu. Nasza indywidualna egzystencja, a szczególnie globalna egzystencja ludzkości daleka jest od raju na ziemi. Doświadczamy jako ludzie raczej piekła. Paradoksem jest to, że przecież nikt tego nie pragnie. A więc dlaczego odtwarzamy tak dramatyczny scenariusz? Prastara mądrość podpowiada, że przeznaczone jest nam zupełnie coś innego – Miłość, a to z tego prostego powodu, że wszystko z niej jest zrodzone i wszystkie istoty w swej pierwotnej esencji są nią wypełnione. Jeśli naszym przeznaczeniem jest życie pełne miłości to dlaczego rzadko tego doświadczamy? Może dlatego, że realizujemy obce, nie-ludzkie przeznaczenie, przeznaczenie, które dla ludzkości napisali „władcy umysłu” i umieścili w swoich planach Nowego Porządku Świata i Nowej Ziemi. Czy nieświadomie realizujemy swoje życie według fałszywego scenariusza, którego nigdy sami nie napisaliśmy?

A przecież mamy własny plan i własny scenariusz! Kiedy jako istota pełna mocy pisałaś, pisałeś swój scenariusz to oczywiste jest, że nie ma w nim miejsca na cierpienie, gdyż pisząc dla siebie zapisujesz tylko to co nada Twojemu życiu cudowny blask. Najwyższy czas, aby każdy z nas zaczął realizować swój własny plan, najwyższy czas wypełnić swoją a nie boską wolę, najwyższy czas, aby spełniło się nie to co przeznaczyli dla Ciebie inni, ale to co sam, sama przeznaczyłaś dla siebie. To jest czas podążania ku Wolności i Miłości.


Harmonogram wydarzenia:

Webinar odbędzie się 7 stycznia 2022, w godz. 18:00-21:10.

18:00-19:30
przerwa
19:45-21:00

Podczas zajęć dostępny jest czat, dzięki któremu można zadawać pytania i brać aktywny udział w wydarzeniu.

Koszt zajęć 80zł

https://marektaran2.clickmeeting.com/w-strone-ludzkiego-przeznaczenia-wolnosc-i-milosc/register

Uprzejmie informujemy, że istniej możliwość zakupu biletu na webinar z pominięciem systemu PayPal. Szczegółowe informacje w dziale często zadawane pytania pod adresem https://www.marektaran.pl/page/faq

Uwaga nowy numer rachunku bankowego! Osoby pragnące zakupić bilet na webinar z pominięciem PayPala proszone są o dokonywanie płatności na:
Marek Taran 02 1020 3378 0000 1802 0382 4695