Zajęcia online

Marek Taran online

Zapraszamy na serię wykładów i zajęć online. Najbliższe zajęcia:

3 września 2021

Sekret 5 żywiołów – Kobieta kwintesencją Życia

Uwaga Informacja dla osób pragnących zakupić bilet na webinar z pominięciem systemu PayPal.
Uprzejmie prosimy o dokonywanie wpłat za bilety na nowy nr rachunku bankowego:
Marek Taran 02 1020 3378 0000 1802 0382 4695

więcej informacji wraz z instrukcją w dziale często zadawane pytania pod adresem https://www.marektaran.pl/page/faq


Wieje wiatr historii. Na naszych oczach dokonują się potężne procesy o zasięgu globalnym. Nasze zmysły zewnętrzne sterowane umysłem mogą postrzegać przede wszystkim wojny, konflikty, cierpienie, pandemię – i właśnie na tym zależy władcom „matrixa”. Uderzając w Życie i generując destrukcję chcą abyśmy zasilali ich plan poprzez myśli, słowa, emocje i działania nacechowane negatywizmem. Ale za zasłonami iluzji dokonują się piękne procesy scalania, jednoczenia i Odradzania. W tych procesach biorą udział żywioły, którymi ciągle jesteśmy otoczeni i które towarzyszą nam odwiecznie. Aktywują one krystaliczną esencję życia i ten proces przybiera na sile. W procesie tym niezwykłą rolę odgrywa tzw. piąty element – „esencja esencji”. W linii żeńskiej pięć żywiołów symbolizowanych jest m.in. przez pięcioramienną gwiazdę Wenus.

Aktywacja Wenus jest jednym z elementów naszego ludzkiego planu na czas przełomu. Kiedy kobiety patrzą na tą cudowną planetę, świecącą na niebie, widzą siebie! Jej blask przybiera na sile nie tylko na niebie ale także w świętej przestrzeni kobiet. W ten sposób aktywowana jest uzdrawiająca moc żywiołów i Piątego Elementu.

Zasilamy to na czym skupiamy naszą uwagę! Wbrew zewnętrznym okolicznościom powinniśmy jak najczęściej skupiać się na tym co konstruktywne, życiodajne i jednoczące. Gdy kobiety dodatkowo skupiają swoją energię na aktywacji kwintesencji, Życie odradza się we wszystkich jego przejawach.


Harmonogram wydarzenia:

Webinar odbędzie się 3 września, w godz. 18:00-21:10.

18:00-19:30
przerwa
19:45-21:00

Podczas zajęć dostępny jest czat, dzięki któremu można zadawać pytania i brać aktywny udział w wydarzeniu.

Koszt zajęć 80zł

https://marektaran2.clickmeeting.com/sekret/register

Uprzejmie informujemy, że istniej możliwość zakupu biletu na webinar z pominięciem systemu PayPal. Szczegółowe informacje w dziale często zadawane pytania pod adresem https://www.marektaran.pl/page/faq

Uwaga nowy numer rachunku bankowego! Osoby pragnące zakupić bilet na webinar z pominięciem PayPala proszone są o dokonywanie płatności na:
Marek Taran 02 1020 3378 0000 1802 0382 4695