>

Warsztaty wyjazdowe

Kobieta o szeroko zamkniętych oczach

święta żeńskość

Jesień sprzyja refleksji, zagłębianiu się w siebie, odbywaniu wewnętrznych podróży. W tym czasie odbywały się też w starożytności misteria ku czci Pramatki, których celem było obudzenie przez kobiety ich wewnętrznej mocy. Misteriom tym towarzyszyło zawołanie „miej oczy szeroko zamknięte!”

Czy od prawieków wiedziano, że zmysły zewnętrzne są nie tylko przeszkodą w zobaczeniu siebie ale jednocześnie utrzymują nas w iluzji? Czy głowa w powszechnym odczuciu kojarzona ze świadomością rzeczywiście jest jej ośrodkiem? A może źródło Prapamięci, Świadomości i Mądrości jest w innym miejscu?

W linii żeńskiej najwyższą mądrość utożsamiano z Mistyczną Sofią i nigdy nie kojarzono jej z głową, umysłem, intelektem, wiedzą. Jeśli pragniesz bliżej przyjrzeć się odwiecznemu sekretowi Świętych Ladacznic , wyrażonemu w starożytnej sentencji „niewiele widzi się zmysłami, dużo można zobaczyć sercem a wszystko Łonem”, zapraszamy na warsztaty.

Warsztaty odbędą się 21 października, w Warszawie na ulicy Wilczej 9, w godz. 10:00-18:00, koszt jak zwykle 180 złotych!
Kontakt do zapisów: Anna 606846039, Marek 797582023
By zarezerwować sobie miejsce prosimy o wpłatę zaliczki 100 złotych, na konto: Anna Taran 61 1020 3378 0000 1102 0298 8806
Hawaje - październik 2023

Hawaje plaża

ALOHA! To miłość, uczucie, pokój, powitanie i pożegnanie. Będzie nam towarzyszyć wszędzie na Hawajach – egzotycznych, magicznych, wilgotnych i ciepłych, radosnych. Wyobraźcie sobie te maleńkie wysepki na środku oceanu, gdzie na każdym kroku czeka nas przygoda i bycie w samym centrum niezwykłej przyrody. Tu wszystko wiruje, tańczy i śpiewa, zapraszając do życia w bezczasie na cudnych plażach Oceanu Spokojnego...

Hawaje

Nasz pobyt będzie trwał 12 dni + 2 doby w podróży. Wylecimy z Polski około 20 października (dokładny dzień poznamy w momencie zakupu biletów w jak najlepszej cenie).
Przylecimy na wyspę Oahu, mieszkać będziemy w stolicy Hawajów – Honolulu przy najsłynniejszej plaży Waikiki. Jak wiecie jest to miasto zbudowane w stylu amerykańskim ale tylko stąd będziemy mieć najlepsze miejsce wypadowe na nasze wycieczkowe atrakcje i tylko tu możemy zakwaterować naszą dość liczną grupę.

W cenie będziemy mieć kilka atrakcji ( wycieczka wokół wyspy, Centrum Kultury Polinezji, wyprawa do dżungli i zatoka Hanauma Bay).będzie też można wykupić sobie dodatkowo inne wycieczki , np. przelot i zwiedzanie innych, hawajskich wysp, czy pływanie z delfinami.

W cenie będą też wykłady Marka Tarana pt. oraz zakwaterowanie w pokojach 2, 3 i 4 osobowych ze śniadaniem (w pokojach są dwa duże łóżka, swobodnie można spać po dwie osoby w jednym jeśli się wzajemnie znacie i macie takie życzenie). Na Hawajach śpi się kilka godzin, resztę doby spędza się w pięknej przyrodzie).

Przykładowy plan:

Cena z noclegami, śniadaniami, czterema wycieczkami i wykładami (bez przelotu):
w pokoju 2 osobowym – 2770$
w pokoju 3 osobowym – 2120$
w pokoju 4 osobowym – 1795$

Potrzebna jest Wasza szybka decyzja bo im szybciej zbierze się grupa tym będziemy mieć lepsze ceny biletów lotniczych. To my je zakupujemy i razem lecimy:)

Do USA nie ma już tradycyjnych wiz, ale i tak musimy się rejestrować w ESTA ( to jest jakby pozwolenie na jednorazowy wjazd do Stanów. Podaję link by to załatwić:
https://esta.cbp.dhs.gov/esta

W USA zniesiono wszystkie covidowe przepisy!!!

Byśmy mogli robić rezerwacje i pobytu i kupna biletów należy wpłacić od zaraz zaliczkę w wysokości 1000 złotych, na konto:
Anna Taran 61 1020 3378 0000 1102 0298 8806

Następnym krokiem będzie zakup biletów, jeszcze nie znamy ceny, ale na pewno trzeba się liczyć z wydatkiem około 4000 złotych + ubezpieczenie biletu (wszystko może się zadziać na świecie).

Resztę pieniędzy będzie można zapłacić najpóźniej na miesiąc przed wyprawą.

Wszelkich informacji i zapisów udziela Anna – telefon 606846039
Warsztaty w Łazach - 4-8 września 2023

plaża

Koniec lata, czas refleksji i jeszcze głębszego wejrzenia w siebie. Sprzyja temu tematyka zajęć i piękne, ciche o tej porze roku miejsce, pomiędzy jeziorem a morzem...

warsztaty poprowadzą:

Marek Taran - „Święta Ladacznica – sekret kobiecej mocy”
Piękno, Moc i Potęgę Kobiet można opisać na wiele sposobów, używając wielu symboli, porównań i obrazów. Mimo to opis ten będzie zawsze niepełny, gdyż kobieta jest potencjalnie nieskończoną mocą, mocą czekającą na przebudzenie. Święte Ladacznice od wieków pokazywały jak tego dokonać. Razem z nimi wyrusz w podróż ku wewnętrznemu przebudzeniu w czasie której towarzyszyć Ci będzie Łabędzica!

Anna Taran - „Fala Życia - Połączenie” - w ruchu tańcu – spontanicznym
Bardzo często w naszym życiu brakuje nam płynności – płynięcia na fali...z falą. Trudne wyzwania zatrzymują nas w miejscu, często z nimi walczymy, upieramy się przy swoim nie chcąc zaakceptować zmian, które są nieodłączną stroną naszego życia. Poświęcamy na to dużo energii, czasem podupada nasze zdrowie. Usztywniamy się najpierw psychicznie, później napina się i sztywnieje ciało.
Nasze życie można przyrównać do płynącej fali, która poddaje się warunkom na zewnątrz...gdy napotyka przeszkodę z wdziękiem i łagodnością ją omija – nie stawia oporu, nie walczy...zauważa ją i płynie dalej...czasami przyśpiesza, czasami płynie wolniej, czasami jest głośna a czasami milknie...Odnajdźmy tą różnorodność w Nas by w pełni połączyć się z Życiem.

Cena warsztatów wraz z pobytem w pokojach dwuosobowych oraz wegetariańskim śniadaniem i obiadokolacją – 1480 złotych.
Pokój 1 osobowy – 1960 złotych

Miejsce pobytu – Dworek Jamneński Łazy koło Koszalina ul. Mieleńska 1

Zapisy:
mailowo – marektaran@poczta.onet.pl
telefonicznie – Anna – 606846039